Download hier het aanvraagformulier voor de erkenning als examencentrum

Download hier het aanvraagformulier voor de erkenning van een toezichthouder

Erkende examencentra

Enkel de door Certassur erkende examencentra bieden examens aan, aanvaard door de FSMA in het kader van de wet van 4 april 2014 betreffende de verzekeringen.

Lijst van de erkende examencentra


AG INSURANCE
Nieuwbrug n°17
1000 Brussel
Contactpersoon: Jurgen De Smedt
Tel: 02/664.88.92
Jurgen.desmedt@aginsurance.be

AG

ARMONA BVBA
Antwerpen : Koninklijkelaan 38, 2600 Berchem
Lendelede : Rozebeeksestraat 44, 8860 Lendelede
Contactpersoon : Manuel Knaeps
Tel : 011/75 53 91
manu.knaeps@gmail.com

ARMONA

AXA Belgium NV
Brussel : Troonplein 1, 1000 Brussel
Antwerpen : Grotesteenweg 214, 2600 Berchem
Contactpersoon: Patrick Plantefeve-Castryck
Tel: 02/678.59.18
patrick.plantefevecastryck@axa.be

AXA

BALOISE BELGIUM NV
Brussel : Marsveldstraat 23, 1050 Brussel
Antwerpen : Posthofbrug 16, 2600 Berchem
Gent : Zuiderpoort Office Park, Gaston Crommenlaan 4a bus 0201, 9050 Ledeberg
Contactpersoon: Stephan Swinnen
Tel: 03/247.55.15
stephan.swinnen@baloise.be

BALOISE

BROKERS TRAINING VZW
Wommelgem : Autolei 250, 2160 Wommelgem
Gent : Autoweg Zuid 3, 9051 Sint-Denijs-Westrem
Kortrijk : Doorniksesteenweg 220 a, 8500 Kortrijk
Brugge : Spoorwegstraat 14, 8200 Sint-Andries
Contactpersoon: An Beyens
Tel: 03/248.45.80
an@brokerstraining.org

BROKERS

CERTAGO
Slingerweg n°50
3600 Genk
Contactpersoon: Sonja Jorissen
Tel: 011/93.35.00
ulrik@bict.be

CERTAGO

COMOPOLIS
Albrechtlaan 21
9300 Aalst
Contactpersoon: Johan Geens
Tel: 053/72.95.78
academy@comopolis.be

COMO

DELA (Antwerpen)
Noorderplaats 5 B2
2000 Antwerpen
Contactpersoon: Steven De Groof
Tel: 03/201.20.50
sdegroof@dela.be

DELA

DELA (Luik)
Boulevard Emile de Laveleye 191
4020 Luik
Contactpersoon: Eric Motquin
Tel: 04/242.49.81
emotquin@dela.be

DELA

ERGO
Woluwelaan n°140
1831 Diegem
Contactpersoon: Laurent Pauwels
Tel: 02/278.25.29
examen@ergo.be

ERGO

ETHIAS
Luik : Rue des Croisiers, 24 4000 Luik
Hasselt : Prins-Bisschopssingel 7, 3500 Hasselt
Contactpersoon: Benji Commers
Tel: 011/28.20.48
benji.commers@ethias.be

Ethias

FEDERALE ASSURANCE
Stoofstraat n°12
1000 Brussel
Contactpersoon: Luc Lekens
Tel: 02/509.07.46
Luc.lekens@federale.be

FEDERALE
Haute Ecole Condorcet
Chemin du champ de Mars 15
7000 Bergen
Contactpersoon: Philippe Laurent
Philippe.laurent@condorcet.be
Haute Ecole Condorcet
IFAPME de Charleroi asbl
Chaussée de Lodelinsart 417
6060 GILLY
Contactpersoon: Claudio Sollima
Tel: 071/28.10.13
claudio.sollima@centrepme.be
IFAPME
IFAPME de Gembloux
Rue Saucin 66
5032 Les Isnes
Contactpersoon: Joachim Fraselle
Tel: 081/58.53.63
joachim.fraselle@ifapme.be
IFAPME
IFAPME Liège-Huy-Waremme
Rue du Château Massart 70
4000 Luik
Contactpersoon: Jacques Rogister
Tel: 04/229.84.09
Jacques.rogister@centreifapme.be
IFAPME
IFAPME Luxembourg
Rue de la Scierie 32
6800 Libramont-Chevigny
Contactpersoon: Marie Gravé
Tel: 0479/76.64.61
marie.grave@ifapme.be
IFAPME
IFAPME Tournai - FOCLAM asbl
Rue Guillaume Charlier 132
7500 Doornik
Contactpersoon: Bruno Decleyre
Tel: 069/89.11.11
bda@bdassur.be
IFAPME
IFAPME de Verviers
Rue de Limbourg 37
4800 Verviers
Contactpersoon: Didier Schumacker
Tel: +32(0)473/54.78.99
didier.schumacker@ifapme.be
IFAPME
   
INSERT
Brussel : de Meeûssquare 29, 1000 Brussel
Zwijnaarde : Wilink, Rijvisschestraat 124, 9052 Zwijnaarde
Aartselaar : Ingberthoeveweg 6, 2630 Aartselaar
Messancy : Salle Luxembourg - AC Hôtel E411-E25, 6780 Messancy
www.insert.be
info@insert.be
Contactpersoon: Natascha D’hondt
Tel: 02/547.57.03.
natascha.dhondt@insert.be
Insert
   
RKnP BVBA
Diepenbeek : Nieuwstraat 98/4, 3590 Diepenbeek
Roeselare : Hoogleedsesteenweg 348, 8800 Roeselare
Contactpersoon : Manuel Knaeps
Tel: 011/75.53.91
manu.knaeps@gmail.com
RKnP

   
UPCA-BVVM
Brussel : Avenue Albert-Elisabeth 40, 1200 Brussel
Antwerpen : Ijzerlaan 11, 2060 Antwerpen
Contactpersoon: Stanley Berenboom
Tel: 02/737.95.83
stanley.berenboom@bvvm-upca.be
upca_bvvm

Wilink
Louvain-la-Neuve : Boulevard Baudouin 1er, 25, 1348 Louvain-la-Neuve
Roeselare : Kwadestraat 153, 8800 Roeselare
Contactpersoon: Laurent PAUWELS
Tel: 0497/59.11.62
laurent.pauwels@wilink.be
WILINK